Grafika, zdjęcia, multimedia, internet...

Świadczymy usługi w zakresie:

slider image slider-image slider image

Kreatywne projekty

Nietypowe wykończenie

Realizacje nawet w 24h

Profesjonalne podejście do każdego zlecenia

Packshoty

Retusz oraz efekty specjalne

Indywidualne projekty

Czytelne i przejrzyste

Oferujemy kompleksową obsługę graficzną. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując specyfikę zlecenia. Wykonujemy oryginalne i przejrzyste projekty, każdy o niepowtarzalnym charakterze. Gwarantujemy partnerską atmosferę współpracy oraz mocne ukierunkowanie na potrzeby klienta.

Logo

Kreatywność i doświadczenie

Identyfikacja wizualna to najważniejszy element tworzący wizerunek firmy. Dzięki profesjonalnemu projektowi, odbiorcy w łatwy sposób zapamiętają firmę, towar lub usługę.
Jako efekt końcowy naszej pracy otrzymają Państwo około 5-7 różnorodnych propozycji logo.
Zapis w formatach wektorowych i rastrowych w rozszerzonych wersjach kolorystycznych. Możemy przygotować także księgę znaku z opisem budowy oraz zasadami prawidłowego użytkowania.

Internet, strony www

Mailingi, banery reklamowe...

Strona powinna przyciągnąć uwagę odbiorcy, oraz być dla niego przyjaznym środowiskiem, w którym sprawnie i szybko odnajdzie interesujące go informacje, dlatego odpowiednio wykonany projekt i jego funkcjonalność to 80% sukcesu. Zajmujemy się projektowaniem aż po jej wdrożenie. Jesteśmy elastyczni - proszę nam opisać zlecenie, a my przedstawimy Państwu naszą ofertę jego realizacji.

Fotografia reklamowa

Zdjęcia reklamowe, packshoty, reporterskie

Wykonujemy najwyższej jakości zdjęcia reklamowe na potrzeby materiałów drukowanych oraz Internetu. Fotografią zajmujemy się całościowo, poczynając od samej kreacji, poprzez aranżację planu, po wykonanie i profesjonalną obróbkę zdjęć. Dysponujemy własnym, dobrze wyposażonym studiem ok. 80m2.

Druk

Drukujemy każdą techniką

Stale pracujemy nad tym, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie. Staramy nadążać za światowymi trendami w dziedzinie poligrafii, wprowadzają do swojej oferty ciekawe propozycje oraz formy uszlachetniania druku. Staramy się doradzać naszym klientom tak, aby efekt końcowy projektu mógł zaprezentować się w jak najlepszej jakości.

Studio Mac i Pc

Profesjonalne przygotowanie do druku

Rozpoczynaliśmy w 1990r, gdy na polskim rynku pojawił się pierwszy Macintosh IIfx, umożliwiający wtedy niezwykle komfortową pracę, którego jednak parametrów z perspektywy czasu nie warto wspominać.
Już w 1995r. nasze kompetencje zaowocowały stałą współpracą z jedną z największych drukarń w Polsce - MMP Neupack Polska, gdzie nasza firma do dnia dzisiejszego świadczy usługi z zakresu projektowania oraz kompleksowego przygotowania materiałów do druku.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny usługi?

Wyślij do nas zapytanie z dokładnym opisem. Przygotujemy ofertę realizacji oraz przedstawimy plan działania.